ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7484029
nr 748 4029
1700-tal, stämpel, höjd: 100
Kondition: mindre skador, maskangripen
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 26 mars 2012
19/3 18:20:25
24/3 15:34:20
2.600 kr
- Klassiska